12.12.2016

Chcesz stworzyć wyjątkowe kartki w świątecznym klimacie? Lista 5 najlepszych programów graficznych.

Wyobraź sobie piękną, estetyczną kartkę w zimowych kolorach i klimacie radosnych Świąt. Cudownie byłoby wysłać taką bliskim i najlepszym przyjaciółkom. "Ale ja przecież nie potrafię obsługiwać programów graficznych" - powiesz. Ale zaraz, zaraz... Ja też tak myślałam, dopóki nie dowiedziałam się o tych 5 programach, dzięki którym kartki wychodzą mi zawsze i wszędzie .Stworzysz tutaj profesjonalnie wyglądającą grafikę w zaledwie kilka chwil. Świetne, przejrzyste narzędzie, z ogromną ilością gotowych szablonów i obrazków w świątecznym klimacie.


Pierwsze moje kartki powstały właśnie w PicMonkey. Absolutnie cudowny  program (przede wszystkim bardzo prosty w obsłudze), z dużą ilością gotowych filtrów, dzięki którym kartka nabierze świątecznego blasku.

Ogromny wybór ciekawych szablonów. Niestety duża część z nich jest płatna.

Sporo gotowych grafik i rysunków. Wprawdzie niekoniecznie wszystkie nawiązują do Świąt, ale za to oryginalna kartka gwarantowana .

Program idealny do tworzenia kartek ze zdjęciem w roli głównej. Szybko przytniesz, dodasz koloru, możesz nawet dodać trochę puszystego śniegu .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...