O mnie

Blog Sztuka z pieca to miejsce dla zwariowanych optymistek i radosnych miłośniczek ręcznie robionej biżuterii. Znajdziesz tutaj jedyną w swoim rodzaju, przyciągającą wzrok słodką biżuterię z humorem. Nie ominą Cię najnowsze promocje i rabaty. Odkryjesz też co się dzieje z biżuterią Sztuka z pieca, zanim trafi do nowych właścicielek.

Tworzeniem z modeliny zajmuję się od 2014 r. Zainteresowałam się nią zupełnie przypadkiem. Przyciągnęła mój wzrok na jednej ze sklepowych półek. Obok leżały kolorowe ulotki ze zdjęciami małych dzieł, jakie można z niej ulepić. Pomyślałam "Dlaczego by nie spróbować?" i tak narodziła się moja zwariowana pasja. Początki (tak jak zwykle bywa z początkami) najłatwiejsze nie były. Spod moich rąk wychodziły koślawe ciasteczka i grube donuty. Mimo wszystko nie poddawałam się. Próbowałam swoich sił kolejny i kolejny raz. Pączki powoli nabierały kształtu, czekoladki stopniowo zaczynały przypominać prawdziwe. Miniaturowe słodycze łączyłam z drobnymi koralikami, łańcuszkami, wstążkami... Zaczęła powstawać jedyna w swoim rodzaju biżuteria i tak (od 3 lat) powstaje do dziś Lepienie sprawia mi ogromnie dużo radości. W swoich wyrobach przekazuję pozytywną energię oraz cząstkę siebie. Każdy torcik, czy ciasteczko ozdabiam z dbałością o szczegóły, a to plasterkiem miniaturowej truskawki, a to kawałkiem mlecznej czekolady.

Bloga założyłam, aby pokazać Ci moją biżuterię od drugiej strony, tej twórczej, artystycznej, pełnej zwariowanych pomysłów. Od samego projektowania, robienie zdjęć, po pakowanie do wysyłki.

Zapraszam do mojego świata słodkiej biżuterii i sklepiku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...